Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE :STAMPILA PRINTY 4913NEW-1BUC;STAMPILA PRINTY 4928-1BUC;HARTIE COPIATOR A4 BRILIANT -75TOP;BANDA ADEZIVA 48*66 BEDAX-1BUC;BANDA ADEZIVA 18*33 STAPE-1BUC;STAMPILA PRINTY 4911NEW-1BUC;PLIC C4 SILICONIC-30BUC;PLIC C5 SILICONIC-50BUC;PLIC DL AUTO.FEREASTRA DREAPTA-2000BUC;DOSAR CARTON SINA EXTRA LUNGA-100BUC;PIX SENATOR SERIA 1000-15BUC;ROLLER UNIBALL UM170 SIGNO-20BUC;HARTIE COPIATOT IQ A3 80GR-1TOP;CALCULATOR BIROU CANON WS1610T-1BUC;DOSAR CARTON SINA REZ.LUNGA-100BUC;DOSAR INCOPCIAT 1/2 DUPLEX-30BUC;BANDA CORECTOARE NOKI-3BUC;CLIPS METALIC 51MM-12BUC;PLIC C6 SILICONIC-100BUC;DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI-50BUC;CALENDAR TRIPTIC DE PERETE-1BUC;CAIET A4 80F PIGNA COLOR-5BUC;SUPORT DOSAR EXTERIOR PP HZ-50BUC;DOSAR MAPA DUPLEX-50BUC;SERVETELE UMEDE PAPILION 120B/PAC.-2PAC.;FOLII PROTECTIE A4 100BUC;MAPA PLASTIC CU ELASTIC -5BUC;FOAIE PARCURS PERSOANE A4-5BUC;MINE CREION MECANIC ROTRING 0.5/0.7/1.00-5BUC;SEPARATOARE 10.5*24CM COLOR-1SET;PLIC B5 BURDUF 20MM-50BUC.
- Număr anunț
- DA27286519
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ISACCEA (CUI 3721907)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.849 RON
- Valoare atribuită
- 2.849 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.