Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse, proiect "Solutii administrative moderne - dezvoltarea si implementarea de proceduri si mecanisme simplificate in sprijinul cetatenilor in cadrul Consiliului Judetean Tulcea", conform ofertei inregistrate la Consiliul Judetean Tulcea sub nr. 1196/25.01.2021

Număr anunț
DA27278130
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI 32463445)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.936 RON
Valoare atribuită
3.936 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.936 RON

din 3.936 RON estimat