Atribuită Cumpărare directă

ub conector joasa presiune in T cu supapa (SSIT96VLD), spiralat cu urmatoarele caracteristici: • lungime 243 cm. cu conectoare tip Luer-Lock • rezista la presiuni de minim 350 psi • Permite conectarea la seringile injectorului prin intermediul conectoarelor • Marcaj colorat diferentiat pentru conectoarele tip Luer-Lock in vederea identificarii facile pentru operator a conectarii la seringile de contrast, salina si la pacient mai putin

Număr anunț
DA27287393
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat