Atribuită Cumpărare directă

-DEZINFECTANT PENTRU SISTEMUL DE ASPIRATIE AL UNITULUI DENTAR -SE LIVREAZA LA BIDON DE 2.5 L -SOLUTIE CONCENTRATA DIN CARE SE OBTIN 125 L SOLUTIE PENTRU UTILIZARE -SE UTILIZEAZA IN FIECARE ZI LA SFARSITUL PROGRAMULUI DE LUCRU -SE SOLICITA DOCUMNETE DE CERIFICAREA CALITATII

Număr anunț
DA27242175
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
DEXELLENCE PROJECT SRL (CUI 31523689)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.392 RON
Valoare atribuită
1.392 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.392 RON

din 1.392 RON estimat