Atribuită Cumpărare directă

Pansament patrat/plasturi injectie - cutie x 100 bucati •plasture circular ce faciliteaza aplicarea in orice zona, de culoarea tegumentului, diam. 22mm, pad dreptunghiular dim 11mm/10mm •capacitate mare de dermoprotectie la locul de punctie •structura perforata ce permite respiratia cutanata si protejeaza impotriva umiditatii excesive si a contaminarii locului de punctie •adeziv fara solvent, hipoalergenic, ce previne macerarea si eritemul cutanat •pad cu strat interior 100% din bumbac cu capacitati foarte bune de absorbtie, stratul ce vine in contact cu locul punctiei este din poliester ce nu adera facilitand indepatrarea atraumatica •ambalajul de desfacere facila tip “peel – down”, individual, din hartie medicinala cerata la interior •100 de bucati(plicuri)/cutie COMANDA MINIMA 200 LEI + TVA .

Număr anunț
DA27282976
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.156 RON
Valoare atribuită
3.156 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.156 RON

din 3.156 RON estimat