Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatului nr. 379/08.01.2021 formulat de Comp Geriatrie. Adresa de livrare: Magazaia de materiale sanitare - Timisoara, Bdul 16 Decembrie 1989 nr. 22-24 Se doresc 700 buc ace seringa dimensiunea (0.8*40mm), 500 buc ace seringa dimensiune (0.6*30mm), 1500 buc ace seringa dimensiune (0.55*25mm) Va rugam dati accept achizitiei doara daca aveti toata cantitatea pe stoc si o puteti livra urgent.

Număr anunț
DA27211327
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243 RON
Valoare atribuită
243 RON
Data publicării
08.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243 RON

din 243 RON estimat