Atribuită Cumpărare directă

,,Servicii leasing operational privind închirierea unui autoturism fără achiziție” pentru proiectul „Furnizare servicii sociale pentru persoane adulte cu dizabilități”, Cod MySMIS 2014+:126479, realizată prin cumpărare directă conform anunțului nr. ADV 1194502/22.01.2021, invitația de participare nr. 464/44866/22.01.2021. Cotractul se incheie pe o perioada de 27 luni, cu posibilitate de prelungire, dupa caz.

Număr anunț
DA27301588
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ENTERPRISE LEASING SRL (CUI 26510968)
Cod CPV
70220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.097 RON
Valoare atribuită
43.097 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.097 RON

din 43.097 RON estimat