Atribuită Cumpărare directă

Reparatie Dacia Duster B-910-DGA Piese: PLANETARA STANGA SPATE, PRODUSE MARUNTE + MANOPERA

Număr anunț
DA27245955
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Sector 4 (CUI 17226151)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI 22724373)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.457 RON
Valoare atribuită
1.457 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.457 RON

din 1.457 RON estimat