Atribuită Cumpărare directă

Efectuarea de catre prestator a operatiunilor de SERVICE (intretinere , administrarea datelor de configurare si tratarea deranjamentelor) asupra echipamentelor mentionate in aceasta oferta, in scopul asigurarii functionarii acestora la parametrii nominali dupa urmatorul graphic: - Verificari lunare - Verificari trimestriale - Verificari anuale Conform legii nr. 307/2006 Ordin nr.87/06.04.2010 Normativ privind securitatea la incendiu a constructiilor Partea a III-a INSTALATII DE DETECTARE, SEMNALIZARE SI AVETIZARE INCENDIU Indicativ P118/3-2015 CAP 5.6

Număr anunț
DA27217178
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
Cod CPV
31625200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.680 RON
Valoare atribuită
10.680 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.680 RON

din 10.680 RON estimat