Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii intretinere,mentenanata HARd - Diagnosticare calculator -Diagnosticare componente sau periferice -Instalare/upgrade carcasa -Instalare/upgrade sursa de alimentare -Instalare/upgrade placa de baza -Instalare/upgrade procesor+cooler -Instalare/upgrade memorie RAM -Instalare/upgrade hard-disk -Instalare/upgrade unitati optice( CD-ROM,CD writer, DVD-ROM -Instalare/upgrade placa video -Instalare/upgrade placa sunet -Instalare/upgrade placa de retea -Instalare/upgrade modem intern -Instalare/upgrade modem extern -Instalare/configurare echipament local( imprimanta, scanner, videoproiector) -Instalare UPS -Curatare fizica interna si externa -Asigurarea stocului de piese de schimb necesar reparatiilor solicitate de benficiar. -Costul reparatiei include doar pretul pieselor de schimb , care va fi comunicat beneficiarului . Mentenanta SOFT PC – optimizare sistem operare,instalare sisteme operare, instalare driver,instalare programe necesare, instalare ANTIVIRUS * – de 4 ori pe an in cadrul contractului + la cererea expresa a benficiarului.
- Număr anunț
- DA27217189
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 50322000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.575 RON
- Valoare atribuită
- 10.575 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.