Atribuită Cumpărare directă

Metenanta HARD imprimanta/multifunctionale – curatare fizica pe unitate de 4 ori pe an in cadrul contractului + la cererea expresa a benficiarului. Mentenanta SOFT - la cererea expresa a beneficarului

Număr anunț
DA27217202
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.268 RON
Valoare atribuită
7.268 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.268 RON

din 7.268 RON estimat