Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta si reparatii sistem securizare+ retea telefonie si internet: 1 .Se efectueaze interventii asupra echipamentelor mentionate in aceasta oferta, la sesizarea beneficiarului, pentru rezolvarea problemelor care apar, astfel incat sa se asigure buna functionare a acestora. Termen de interventie -24 ore- 2.Se asigura inlocuirea subansamblelor identificate ca defecte in cadrul unei exploatari normale a echipamentului. Tariful de abonament include numai manopera ; pretul pieselor de schimb va fi comunicat beneficiarului inaintea inlocuirii subansamblelor defecte. 3.Se asigura administrarea datelor de configurare a echipamentului, (reconfigurari, schimbari de categorie, restrictii, alocarea de servicii ,programare,instalare soft, etc ) in concordanta cu posibilitatile oferite de echipament si dorintele beneficiarului. 4.Se asigura efectuarea lucrarilor de intretinere preventiva asupra echipamentului, conform legii 333/2003 HG 1010/2004 si conform documentatiei tehnice a producatorului echipamentului 5.Se asigura instruirea personalului operator al beneficiarului, pentru a asigura utilizarea echipamentelor in conformitate cu instructiunile firmei producatoare. Valoarea lunara a serviciilor 2540,00 lei ( exclusiv TVA) este formata din valoarea abonamentului lunar pentru serviciile de service, la care se adauga valoarea subansamlelor indentificate ca fiind defecte in perioada post garantie
- Număr anunț
- DA27217253
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.480 RON
- Valoare atribuită
- 30.480 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.