Atribuită
Cumpărare directă
Cafea boabe Lavazza (Super Crema) boabe 1 kg - pachet11 54.99 lei; Lapte vegetal- Buc. 3 11.89 lei; Bomboane Raffaello- Buc. 4 17.99 lei; Cafea Jacobs ( macinata) 500 gr - Cutie (lt.) 5 17.99 lei; Cafea solubila Amigo 100 gr.- Buc. 2 10.99 lei; l Lapte Tetra Pack DORNA 3,5% grasime- Lt. 12 4.89 lei; Lapte condensat- Folii 6 1.89 lei; Fistic copt si sarat- Buc. 8 19.39 lei; Coca Cola - 0,5 l Baxuri/ 12- buc 12 34.68 lei; Coca Cola ZERO - 0,5 l- Baxuri 3 35.88 lei; Pepsi - 0.5l- Baxuri 4 33.48 lei; Apa minerala carbogazoasa Aqua Carpatica 0,5 l- Baxuri/ 12 buc 2 22.68 lei; Apă plată Aqua Carpatica 0,5l- Cutii (kg.) 25 22.68 lei; Zahar brun - plicuri cutii- 4 17.90 lei; Zahar alb - plicuri cutii- 2 7.99 lei; Ceai Or Tea Queen Berry Fruit Blend Cut. 5 29.49 lei; Ceai Twinings Strawberry & Mango- Cut. 2 15.95 lei; Ceai Twinings Strawberry & Grapefruit- Cut. 2 15.95 lei;
- Număr anunț
- DA27282012
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.619 RON
- Valoare atribuită
- 2.619 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.