Atribuită
Cumpărare directă
1 00396237 PREL 6P 7M 3X1.5MM INTR ALB SM-6PK-7M-WH BUC 2.000 38.35 2 00369324 FISA ORIENTARE CABLU ALBA L050172 BUC 1.000 15.94 3 00007106 STARTER S10 PS00346 BUC 25.000 1.63 4 00007105 STARTER S2 PS00347 BUC 25.000 1.63 5 00442613 BEC STARKE 70W E27 A55 CL ST00170 BUC 50.000 2.00 6 00442610 TUB FL TL-D 18W SNOW WHITE PS02929 BUC 10.000 4.02 7 00442611 TUB FL TL-D 36W SNOW WHITE PS02926 BUC 20.000 4.35 8 00019200 RACORD WC FLEXIBIL A97 BUC 1.000 23.15 9 00336312 ROBINET COLTAR SCHELL 1/2-3/8 052120699 BUC 1.000 15.97 10 00395634 ROBINET BILA APA 1/2 FIV 10610040 BUC 1.000 12.38
- Număr anunț
- DA27274290
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453 RON
- Valoare atribuită
- 453 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.