Atribuită
Cumpărare directă
1 00019200 RACORD WC FLEXIBIL A97 BUC 6.000 17.65 2 00336312 ROBINET COLTAR SCHELL 1/2-3/8 052120699 BUC 5.000 15.49 3 00272732 BATERIE BUCATARIE 2441650 BSR2A BUC 1.000 107.64 4 00430070 BATERIE LAVOAR CU PIPA MEDIE BDE2A BUC 2.000 75.11 5 00015896 BATERIE BUCATARIE TM 6884DD BUC 2.000 102.98 6 00418961 RACORD FLE-EXT 32/40 VENTIL 1-1/4 8056/V BUC 5.000 7.35 7 00123608 LAVOAR ROMA 60CM K07-030 BUC 5.000 109.22 8 00394922 CAPAC WC CLUB 40 ALB 20950034 BUC 5.000 39.52 9 00042427 REZERVOR SEMIINALTIME RIO AP110 BUC 5.000 95.80
- Număr anunț
- DA27274316
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.901 RON
- Valoare atribuită
- 1.901 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.