Atribuită Cumpărare directă

BRATARA BURLAN D90MM RAL 8017 BI BUC 4.000 PRELUNGITOR BURLAN L=1M D90MM RAL8017 BI BUC 2.000 BURLAN 4M D=90MM RAL 8017 BI BUC 2.000 COT 60 D-90MM RAL 8017 BI BUC 6.000 RACORD JGHEAB BURLAN 150/90 RAL 8017 BI BUC 2.000 7 BRATARA JGHEAB D150MM RAL 8017 BI BUC 10.000 JGHEAB L=3M D-150MM RAL 8017 BI BUC 11 VATA DOMO TWIN 100/50MM 14.4MP/SUL SUL 32

Număr anunț
DA27231325
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.475 RON
Valoare atribuită
2.475 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.475 RON

din 2.475 RON estimat