Atribuită
Cumpărare directă
DESFASURARE CURS - PLANIFICAREA STRATEGICĂ ȘI BUGETARĂ ÎN CONTEXTUL STRATEGIEI DE DEZVOLTARE LOCALĂ A ADMINISTRAȚIEI PUBLICE PERIOADA 1-10 FEBRUARIE 2021 - 7 ZILE DE CURS INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2021 - WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO
- Număr anunț
- DA27309650
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC SALVAMONT SALVASPEO AL CONSILIULUI JUDETEAN HARGHITA (CUI 15567101)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.513 RON
- Valoare atribuită
- 1.513 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.