Atribuită Cumpărare directă

Servicii de formare profesională - eliberare certificate de participare la cursuri recunoscute la nivel național pentru un număr de 6 persoane, în conformitate cu Codul administrativ, pentru perioada septembrie - octombrie 2020, conform anexă atașată.

Număr anunț
DA27281342
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.765 RON
Valoare atribuită
1.765 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.765 RON

din 1.765 RON estimat