Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de programare, configurare și utlizare a platformei informatice care asigura salariatiilor institutiei suportul tehnic pentru elaborarea pachetului documentar, privind implementarea sistemului de control intern managerial si centralizarea raportarii lor semestriale ale ordonatorilor de credite din subordine -configurarea tuturor compartimentelor institutiei -configurarea nomenclatorului de personal -configurarea de sectiuni distincte pentru fiecare compartiment, sectiuni in care vor fi grupate documentele elaborate de fiecare compartiment, si la care vor avea acces doar salariatii compartimentului -existenta in fiecare sectiune a unor drafturi (sabloane) de documente: Rapoarte, chestionare, Modele de procedure, fise si registre de riscuri, etc, care sa fie in permanenta actualizate conform legislatiei – februarie 2021
- Număr anunț
- DA27301401
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI 4316422)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRIF SOLUTIONS SRL (CUI 33381807)
- Cod CPV
- 72322000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.500 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.