Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar TEAVA 60*20*2 ML 180 10.5042 BALAMA SUDURA 22 BUC 16 9.3275 ELECTROZI SUPERTIT 2.5 BUC/ 5 63.026 DISC ABRAZIV 125*1.6 BUC 30 3.1093 DISC ABRAZIV 230*2 BUC 20 7.647 APOMETRU 1" BUC 1 281.51

Număr anunț
DA27227422
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.883 RON
Valoare atribuită
2.883 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.883 RON

din 2.883 RON estimat