Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar ROB COL 1/2-1/2 BUC 6 18.0667 PPR 20*4 BUC 4 11.0925 COT 20-1/2 FI BUC 10 3.243 COT 20/90 BUC 10 0.42 TEU 20 BUC 6 0.5883 CLEMA 20*1 BUC 30 0.35 HOLS+DIBLU 8*40 BUC 1 2.44 COT 32/45 BUC 6 1.0083 COT 32/90 BUC 6 1.0083 MASCA + LAVUAR BUC 2 250.42 ROBINET ELECTRIC BUC 2 89.915 SIFON FLEX BUC 4 8.825 RAC FLEX 1/2 BUC 2 7.145 OGLINDA BUC 4 32.775 SET FIX LAV SET 2 2.52 TV 32/0.5 BUC 8 2.4375 SET FIX OGLINDA BUC/ 4 1.345 TV 32/2 BUC 2 6.305 FAIANTA ALBA MP 0.6 22.6833 CLEMA 32*1 BUC 13 0.9238 HOLS +DIB 8*40 BUC 1 2.44 SEMIOL 20-1/2 BUC 2 5.8 TEU ZN 1/2 BUC 2 2.185 NP ZN 1/2 BUC 2 1.85 GAR 1/2 BUC 10 0.168 BUTAN BUC 1 4.2 RAM 40/90 BUC 1 1.93 RED 40-32 BUC 1 6.22 MUFA 40 BUC 1 1.6 SILICON MAMUT BUC 1 25.21 IPSOS SAC 1 5.88 SILICON ALB BUC 1 13.7 RACORD FLEXIBIL 3/8 BUC 1 7.56 DIBLU CUI 6*40 BUC 130 0.0588 MANUSI BUC 24 2.9413 MYYM 3*2.5 ML 60 3.7815 PRIZA DB PT BUC 2 30.755 PRIZA PT BUC 4 15.295 TABLOU 4M PT BUC. 4 14.285 SIGURANTA DIFERENTIALA 16A BUC/ 4 86.555 CANAL CABLU ML 26 1.3446 SIGURANTA 16A BUC 2 19.75 COT 110/90 BUC 4 3.695 COT 110/45 BUC 2 3.36 RAM 110/90 BUC 1 6.89 COT 20-1/2 FE BUC 4 4.1175 DIBLU+ HOLS BUC 2 2.435 ROB COLT 1/2-3/8 BUC 2 16.385 MASCA+ LAVUAR BUC 2 196.64 VAS WC BUC 2 120.17 REZERVOR WC BUC 2 97.48 BATERIE LAVOA. BUC 2 78.99 COT WC BUC 2 10.925 SET FIX WC SET 2 1.68 RACORD FLEX 1/2 BUC 4 7.1425 CAPACE WC BUC 2 22.27 SIGURANTA AUTOMATA 16A BUC 2 19.75 PRIZA DUBLA PT BUC 2 30.755 BANDA IZOLATIE BUC 1 2.94 BURGHIU 6 BUC 1
- Număr anunț
- DA27202379
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.665 RON
- Valoare atribuită
- 3.665 RON
- Data publicării
- 06.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.