Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar HOLSURUB 10*200 BUC 10 1.681 DIIBU 16*100 BUC 10 0.378 IZOLATIE BARA 28*2 BUC 1 9.92 ROBINET COT 1/2-1/2 BUC 1 18.07 FOARFECA BUC 1 12.61 ROBINET ELECTRIC BUC 1 89.92 HOLS 6*90 BUC 100 0.1681 HOLS 6*160 BUC 57 0.4202 HOLS 6*140 BUC 50 0.2942 CUIE 80 KG 1 4.87 VENTIL PLASTIC BUC 1 5.38 SIFON FLEX BUC 1 5.04 RACORD FLEX BUC 1 7.56 PIUL 6 BUC 100 0.042 COT 32/90 BUC 4 1.0075 COT 32/45 BUC 1 1.01 TEU 25-20-25 BUC. 1 1.09 COT 20/90 BUC 4 0.42 AD 20-1/2 FE BUC 1 3.61 COT BZ 1/2 NR 1 BUC 1 6.72 RED INV 40-32 BUC 1 4.2 BANDA PERFOARATA BUC 2 16.805 BANDA PERFORARE BUC 2 38.655 PRIZA DB PT BUC 1 8.66 STECHER BUC 1 6.22 TV 32/0.5 BUC 1 2.18 TV 32/0.25 BUC 3 1.3433 SILICON SANITAR ALB BUC 1 13.7 PROIECTOR LED BUC 1 17.23 MANUSI BUC 24 2.9413 BATERIE LAV BUC 1 78.99 SACI 60L BUC 48 5.8823 SACI 120 L BUC 48 6.7227 SACI 240L BUC 16 13.025 HOLSURUB 8*160 BUC 25 0.7144 DIBLU 12 BUC 25 0.6724 BURGHIU 12 BUC 1 15.63 HOLSURUB 10*150 BUC 4 1.4275 DIBLU 16*100 BUC 4 0.3775 AUTOFORANT 4.8*25 BUC 20 0.084 AUTOFORANT 4.8*19 BUC 20 0.067 CHEIE TUBULATA 8 BUC 1 3.03 BURGHIU 3.5 BUC 1 2.94 ELECTROZI 2.5 KG 1 63.03 ELECTROZI 3.2 PAC 1 62.61 ELECTROZI BAZICI 3.5 KG 1.79 10.9218 SURUB 10*120 BUC 30 0.9243 DIBLU 6*100 BUC 30 0.378
- Număr anunț
- DA27202394
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.633 RON
- Valoare atribuită
- 1.633 RON
- Data publicării
- 06.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.