Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar AUTOFILETANTA 3.5*25 BUC 7000 0.0336 AUTOFORANT 3.5*9.5 BUC 1000 0.042 DIBLU CUI 6*40 BUC 200 0.0588 DIBLU CUI 6*80 BUC 100 0.1008 AUTOF 3.5*95 BUC 1000 0.042 RULETA BUC 5 15.128 TERMOSTAT MEC BUC 2 57.565 CLEMA SINA BUC 6 10.505 TABLOU 18 PM PT BUC. 1 49.58 MYYM 2*2.5 ML 100 2.8571 SIGURANTE 25 A BUC 2 28.74 SIGURANTE 32 A BUC 1 31.93 SIGURANTE 6A BUC 1 31.93 MARKER BUC 2 3.11 FOARFECA BUC 1 49.16 CATER BUC 1 7.14 BCA 15 BUC 90 7.7983 M5 POR SAC 4 19.3275 CONTACTOR 40A BUC 2 109.245

Număr anunț
DA27202400
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.112 RON
Valoare atribuită
2.112 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.112 RON

din 2.112 RON estimat