Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica informatica, consultanta si gestionare a resurselor umane pentru verificarea informatiilor din dosarul profesional al salariatului: contracte de munca, acte aditionale, decizii de incetare, decizii de suspendare; Informatii contractele de munca: date referitoare la numarul contractului de munca, data contractului de munca, perioada de desfasurare a contractului de munca si tipul contractului, categoria de personal, grupa de munca, regimul de lucru, norma de incadrare, durata; Loc de munca: date referitoare la locul de munca al angajatului (facultate/departament, prooiect sau directie/serviciu/birou); Informatii financiare: date referitoare la centrul de cost-profit/locatie/punct de lucru; Informatii functii: date referitoare la functii ocupate in cadrul organizatiei, inclusiv functie de conducere, inclusiv codul COR; Informatii functii de conducere: date referitoare la functii de conducere_x000D_ Elaborare rapoarte de verificare informatii din dosarul profesional al salariatilor: contracte incetate, contracte care expira intr-un interval de timp_x000D_ Prelucrare baze de date pentru elaborare machete de pontaj in functie de solicitari_x000D_ Prelucrare baze de date pentru elaborare raport urmarire timp de lucru/fiecare salariat în parte conform Codului muncii_x000D_ Prelucrare baze de date pentru intocmire, transmitere si verificare declaratia M500 catre Ministerul Finantelor Publice (ANAF)_x000D_

Număr anunț
DA27231518
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ALPIN MARKET 2001 S.R.L. (CUI 14240704)
Cod CPV
72212450-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.000 RON
Valoare atribuită
114.000 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114.000 RON

din 114.000 RON estimat