Atribuită
Cumpărare directă
antigel , apa distilata , balama , banda izolatoare , carabina 5 , carabina 6 , coltar aluminiu , conductor , cot negru , diblu , dulie , lacat , lanterna , manusi , mufa zincata , OSB , prelungitor , reductie niplu , saci folie , starter , sufa , TN lemn , tub PVC
- Număr anunț
- DA27252719
- Autoritate contractantă
- Comuna Erbiceni (CUI 4541254)
- Furnizor / câștigător
- MAR-GEO TRADE GRUP SRL (CUI 26343126)
- Cod CPV
- 24316000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.168 RON
- Valoare atribuită
- 2.168 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.