Atribuită Cumpărare directă

ACE PENTRU ANESTEZIE SPINALA BECTON DICKINSON TIP QUINCKE - 25 buc/cut BD spinal needle 22G3 1/2" 0,7x90mm -25 buc BD spinal needle 25G3 1/2" 0,5x89mm BD spinal needle 26G3 1/2" 0,45x89mm -200 buc BD spinal needle 26G3 1/2" 0,41x89mm-100 buc

Număr anunț
DA27255768
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
Cod CPV
33141321-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.268 RON
Valoare atribuită
1.268 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.268 RON

din 1.268 RON estimat