Atribuită
Cumpărare directă
Lampa UV Bactericida 110W cu stativ mobil este utilizata pentru dezinfectia aerului si suprafetelor din incaperi cu incarcatura microbiana mare prin intermediul radiatiei ultraviolete. Puterea acestei lampi germicide este de 110W (are doua generatoare de 55W). Functioneaza si in prezenta personalului! Date tehnice: Putere: 115 VA; Tub UV: 2 x TUV 55 W; Timp mediu de viata al tubului uv: Min. 9000 h; Suprafata efectiva a lampii: 18-36 m2; Capacitate de ventilare: 199 m3 /h; Volumul camerei dezinfectate: 45-90 m3; Clasa de protectie impotriva soculuui electric: I; Tip invelis: IP 20; Dimensiuni cupola (mm): 1125 x 215 x 130 Dimensiuni complete P-montat pe stativ mobil (mm): 600 x 1740 x 600 Masa P-montat pe stativ mobil: 13,5 kg Dispune de un contor de timp, care masoara durata de functionare a tuburilor mai putin
- Număr anunț
- DA27270894
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI 32761476)
- Cod CPV
- 31515000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.