Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inspecție tehnica obligatorie I.T.P. pentru autovehicul marca Dacia Duster B-81-BRJ, cu termen de expirare 18.02.2021 și Dacia Duster B-106-MOH, cu termen de expirare 08.03.2021

Număr anunț
DA27251054
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Jud Ilfov (CUI 8612757)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220 RON
Valoare atribuită
220 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220 RON

din 220 RON estimat