Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de raspundere civila - MALPRAXIS - Spitalul Judetean de Urgenta Valcea - Firma EUROINS - valabilitate 08.02.2021 - 07.02.2022, inclusiv

Număr anunț
DA27297831
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66516500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.755 RON
Valoare atribuită
2.755 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.755 RON

din 2.755 RON estimat