Atribuită Cumpărare directă

REPARATII CONFORM DEV. NR. 18 08.01.2021 ALTERNATOR CUREA TRANSMISIE LICHID PARBRIZ PARBRIZ SET ADEZIV PARBRIZ SOLUTIE DEZGHETARE AD BLUE RAMPA RETUR SET STERGATOR ITP

Număr anunț
DA27253947
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.839 RON
Valoare atribuită
3.839 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.839 RON

din 3.839 RON estimat