Atribuită
Cumpărare directă
Capacitate 44 kW Volum aer circulat 900 mch Consum combustibil 3,72 kg/h Capacitate rezervor 43,5 L Priza termostat DA Alimentare 230 V Curent nominal 1,2 A Greutate net 25,8 kg Greutate brut 30,3 kg Accesorii optionale: - Termostat de camera TH2 Caracteristici: - Motoare prevazute cu protectie termica - Control electronic al flacarii - Este posibila conectarea la un termostat de camera (optional) - Camera de ardere din otel inoxidabil - Rezervor standard - Carucior standard - Vopsea exterioara rezistenta - Constructie robusta si fiabila - Carcasa ramane relativ rece in timpul functionarii - Usor de mutat - Volum mare de aer circulat - Intretinere usoara - Combustibil: motorina sau gaz lampant ATENTIE ! Este necesara ventilatia incaperii pentru a preveni lipsa oxigenului. Garantie 12 luni
- Număr anunț
- DA27281071
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
- Furnizor / câștigător
- MAGNET CENTER S.R.L. (CUI 24813531)
- Cod CPV
- 39715200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.773 RON
- Valoare atribuită
- 2.773 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.