Atribuită
Cumpărare directă
Echipament frigorific tip banca de sange model B401 Sistem frigorific pentru stocare sange sau componente sanguine. Producator: B Medical Systems CAPACITATE STOCARE 384L Temperatura presetata: +4°C Limite alarme +2°C | +6°C Tehnica de decongelare: naturala Agent frigorific: R600a Dimensiuni exterioare: (HxWxD): 1988 x 699 x 1039 mm Greutate 206kg Autonomie in cazul penelor de curent Alarme vizuale si auditive Sistem de monitorizare temperatura Display touch screen 7inch Export date: SD card | port USB Design ergonomic Nu include raci sau separatoare
- Număr anunț
- DA27201518
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
- Cod CPV
- 42513200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.190 RON
- Valoare atribuită
- 35.190 RON
- Data publicării
- 05.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.