Atribuită Cumpărare directă

Memorie Kingston HyperX Fury RGB 64GB (4x16GB) DDR4 2666MHz CL16 Quad channel Kit [ HX426C16FB3AK4/64 termen de livrare 7 zile

Număr anunț
DA27293050
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30236110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.415 RON
Valoare atribuită
1.415 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.415 RON

din 1.415 RON estimat