Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica MINI, alb, 2 strat, 820 foi,100% celuloza TM rola 48 3.08 147.84 Prosop hartie MIDI, alb, 2 strat ClassEur laminat buc 24 8.13 195.12 Saci menaj negri 120L STANDARD, 10buc/rola, ECO NS70x110STDBL rola 25 3.34 83.5 Saci menaj negri 60L, 15buc/rola, ECO NS60x70x15S rola 40 2.57 102.8 Lotiune dezinfectanta pentru maini cu 70% alcool KILLCO 5 L bid 4 132 528 Tablete cloramina CLOROM 200 buc/cut cut 4 26 104
- Număr anunț
- DA27267542
- Autoritate contractantă
- TRANSYLVANIA COLLEGE. THE CAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOL IN CLUJ (CUI 25009919)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.161 RON
- Valoare atribuită
- 1.161 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.