Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistenta tehnica Forexebug-cab, Edusal si D112 pentru Scoala Nr.1 Grigore Moisil Ulmeni, Judetul Calarasi. - Instalare aplicatie pe PC; - Instruire in exploatarea optima a aplicatiei cu noile variante modernizate si/sau actualizate legislativ; - Depanare, intretinere si optimizare baza de date; - Corectie erori de operare ( nu implica operarea de date ); - Transmitere formulare; - Asistenta modul CAB; - Asistenta la aplicarea semnaturii electronice; - Conectari cu alte aplicatii sau cu sisteme centrale (la nivel judetean/guvernamental) - Alte servicii informatice;
- Număr anunț
- DA27269487
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GRIGORE MOISIL - ULMENI (CUI 23944032)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSULTING SOFT SRL (CUI 33053354)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.