Atribuită
Cumpărare directă
L404404080 JACHETA DE LUCRU MEDIU-GROASA CU REFLECTORIZANT 6X 125.21 LEI L405070 PANTALON LUCRU MEDIU - GROS CU REFLECTORIZANT 6X133.61 L409100 JACHETA REFLETORIZANTA/VERDE 6X142.02 LPTOMC BOCANC PIELE 6X125.21 LPPP1 PELERINE PLOAIE CU NASTURI SI FERMOAR 6X32.78
- Număr anunț
- DA27298972
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TOOLS SRL (CUI 23614786)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.353 RON
- Valoare atribuită
- 3.353 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.