Atribuită Cumpărare directă

CARNATI TARANESTI 15X21.50, CABANOS 14X21.70, KAIZER 8X26.30, BACON 13X22.00, CRENWURSTI 8X18.00, SALAM TARANESC 8X17.30, MUSCHI FILE 8X26.00, TOBA 6X15.90

Număr anunț
DA27238921
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.709 RON
Valoare atribuită
1.709 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.709 RON

din 1.709 RON estimat