Atribuită
Cumpărare directă
Denumirea produsului/serviciului U/M CANT Preţul unitar Valoare 1 VERIFICARE STINGATOARE TIP G2 BUC 6 26 156,00 2 VERIFICARE/ÎNCĂRCARE STINGATOARE TIP P6 BUC 34 28 952,00 TOTAL FARA TVA 1108,00 Transportul si manipularea stingatoarelor intra in sarcina executantului; Piesele defecte(manometre,robineti,furtune) care trebuiesc inlocuite se taxeaza separat.Stingatoarele ce vor fi supuse operatiunilor de verificare sau verificare si incarcare se ridica de la unitatile unde sunt amplasate.
- Număr anunț
- DA27294817
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO STING COMPANY S.R.L. (CUI 32971141)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.108 RON
- Valoare atribuită
- 1.108 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.