Atribuită
Cumpărare directă
Lame de intubatie numarul 3compatibile cu videolarigoscopul McGrath Mac, din polimer medical cu proprietate anti-aburire, sterile, de unica folosinta, comanda minima 50buc./cut.; Lame intubatie videolaringoscop McGrath nr. 4 compatibile cu videolarigoscopul McGrath Mac, din polimer medical cu proprietate anti-aburire, sterile, de unica folosinta, comanda minima 50buc./cut. Conform FE nr. 147 / 19.01.2021
- Număr anunț
- DA27276432
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 42113172-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.050 RON
- Valoare atribuită
- 4.050 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.