Atribuită
Cumpărare directă
Unitatea de comanda centrala este o consola chirurgicala electrica integrata cu utilizari variate in eliminarea tesuturilor moi, tari si a osului in timpul procedurilor ORL. Unitatea de comanda si multiplele accesorii asigura flexibilitate intraoperatorie sporita. Versatilitatea acesteia se traduce prin gama generoasa de proceduri in care poate fi utilizata, de la turbinoplastiile inferioare pana la cazurile complexe de proceduri la baza craniului, acoperind astfel, nevoile chirurgiei ORL. GARANTIE ECHIPAMENT : 2 ANI
- Număr anunț
- DA27307038
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 42967000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.773 RON
- Valoare atribuită
- 42.773 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.