Atribuită Cumpărare directă

Freze taietoare din otel de 7 mm, 6 mm, 5 mm, 4 mm. Freze aspre diamantate din otel de 3.5 mm, 3 mm, 2.5 mm, 2 mm. Freze diamantate din otel de 1.5 mm, 1 mm.

Număr anunț
DA27307125
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33136000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.310 RON
Valoare atribuită
4.310 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.310 RON

din 4.310 RON estimat