Atribuită Cumpărare directă

2buc Osteocool Bone Access Kit 10G 090 2CUTIIX50BUC Electrod neutru de unica folosinta tip E7509 pentru electrocauter Valleylab BO 774/15.01.

Număr anunț
DA27262996
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33162100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.009 RON
Valoare atribuită
3.009 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.009 RON

din 3.009 RON estimat