Atribuită Cumpărare directă

PAINE ALBA FELIATA, AMBALATA CORESPUNZATOR, PREZENTATA CU CERTIFICAT DE CALITATE, CONFORMITATE, TERMEN DE VALABILITATE PE AMBALAJ

Număr anunț
DA27197374
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE - IDECIU DE JOS (CUI 4641520)
Furnizor / câștigător
CIPRIALEX COM SRL (CUI 6525344)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.353 RON
Valoare atribuită
4.353 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.353 RON

din 4.353 RON estimat