Atribuită
Cumpărare directă
CLUB SPORTIV HUNEDOARA ,organizează, în perioada 02.02.2021 – 05.02.2021, CONCURS DE RECRUTARE pentru ocuparea, pe perioada nedeterminată, a funcției publice de execuție vacante: - Inspector, clasa I, grad profesional asistent în cadrul Compartimentului Financiar - Contabilitate din cadrul Clubului Sportiv Hunedoara Durata normală a timpului de lucru 8h/zi, respectiv 40/h săptămână. Proba scrisă se va desfășura în data de 02.02.2021, ora 10,00 la sediul Clubului Sportiv Hunedoara, B-dul. Mihai Viteazu, nr. 6A – Stadion, iar interviul - în termen de maxim 5 zile lucrătoare de la data susținerii probei scrise. Condiții de participare: Condiții generale: - candidații trebuie să îndeplinească condițiile prevăzute de art. 465, alin. (1) din Ordonanța de Urgenta a Guvernului nr. 57/2019 - Codul Administrativ Condiții specifice: Condiții specifice: - studii universitare de licență absolvite cu diplomă de licență sau echivalentă în ramura de științe: științe economice - vechime în specialitatea studiilor necesare exercitării funcției publice de execuție: minimum 1 an Concursul se va desfășura la sediul Clubului Sportiv Hunedoara, B-dul. Mihai Viteazu, nr. 6A – Stadion, Dosarele de înscriere la concurs se depun la sediul Clubului Sportiv Hunedoara, în termen de 20 zile de la data publicării anunțului pe concurs pe site-ul Primăriei municipiului Hunedoara, respectiv al Agenției Naționale a Funcționarilor Publice. Dosarele se depun în perioada 18.01.2020 – 01.01.2020, inclusiv, la sedi
- Număr anunț
- DA27195600
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV HUNEDOARA (CUI 36495075)
- Furnizor / câștigător
- TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI 11771299)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100 RON
- Valoare atribuită
- 100 RON
- Data publicării
- 04.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.