Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere/reparatii si RSVTI pentru platforma transport persoane cu dizabilitati (conform referat nr.33119/16.11.2020 - CSC Buhusi), pentru anul 2021. Se va incheia un contract de servicii.

Număr anunț
DA27241627
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT SERVICE SRL (CUI 15813109)
Cod CPV
79714000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat