Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII LUNARE RSVTI ASCENSOR PLATFORMA PENTRU PERSOANE CU DIZABILITATI, SERVOSCARA V64 = 50 RON FARA TVA/ LUNA SERVICII RSVTI LUNARE PENTRU ASCENSOR 8 PERSOANE- 630 KG, 7 STATII SERVICII LUNARE RSVTI PENTRU CAZAN APA CALDA MODEL TAHITI CONDENSING KR 85 Prelungire ontract prin act aditional pe o perioada de 4 luni, 01.01.2021 - 30.04.2021, in functie de bugetul aprobat.
- Număr anunț
- DA27240457
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI Bacau (CUI 4278256)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT SERVICE SRL (CUI 15813109)
- Cod CPV
- 79714000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 952 RON
- Valoare atribuită
- 952 RON
- Data publicării
- 15.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.