Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnică PT Renovare energetică moderată a 5 clădiri rezidențiale din mun.Petroșani-lotII

Număr anunț
DA34399495
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.426.109 RON
Data publicării
30.10.2023 11:23
Data finalizării
31.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.426.109 RON