Atribuită Cumpărare directă

Clasa de utilizare Profesionala Putere Putere nominala 1500 W Gaurire - Insurubare Diametru maxim gaurire beton 45 mm Diametru maxim carota zidarie 125 mm Caracteristici operationale Energie de percutie 12.5 J Numar percutii 2760 percutii/min Valoare vibratii emise 8 m/s2 Turatie la mers in gol 305 rpm Dotari Valiza de transport plastic Turatie reglabila DA Sistem antivibratii DA Led service NU Pornire lina NU Frana de siguranta NU Turatie constanta DA Accesorii suplimentare NU Set de livrare Laveta pentru masina Maner auxiliar Tub de vaselina Valiza pentru transport Dimensiuni Greutate 8.9 kg Zgomot Nivel putere sonora 107 dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Sistem de amortizare a vibratiilor Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni

Număr anunț
DA27303541
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42622000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.142 RON
Valoare atribuită
2.142 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.142 RON

din 2.142 RON estimat