Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari publice civile si industriale

Număr anunț
DA34388163
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ROMA (CUI 24004450)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.074.011 RON
Data publicării
27.10.2023 11:23
Data finalizării
31.10.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.074.011 RON