Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere saptamanala,asiguram 2 operatori curatenie cu program 4h/zi la sediul central si cate 1 operator curatenie la centrele locale cu program 8h/saptamana,aspirarea si spalrea pardoselilor, curatarea birourilor si a accesoriilor de birotica,curatarea si igienizarea grupurilor sanitare, completare materiale consumabile asigurate de catre Deverra Top ,constand din hartie igienica, prosoape de hartie, sapun lichid, saci menajeri. Servicii de curatenie generala-includ curatenie generala bianuala, care cuprinde curatarea ferestrelor si a usilor de acces, igienizarea grupurilor sanitare, curatarea in profunzime a pardoselilor.Firma este neplatitoare de TVA.Pretul este de 3.15 lei/mp/luna.
- Număr anunț
- DA27197931
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul judetean Maramures (CUI 20739190)
- Furnizor / câștigător
- DEVERRA TOP SRL (CUI 35190692)
- Cod CPV
- 90919200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.315 RON
- Valoare atribuită
- 9.315 RON
- Data publicării
- 04.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.